Büyük Veri Yönetimi Nokta Tespit Sorunlarını Çözme

29.10.2020
43
Büyük Veri Yönetimi Nokta Tespit Sorunlarını Çözme

Büyük Veri Yönetimi, genellikle tespit edilemeyen kalıpları ve örnekleri aydınlatabilir ve bu noktada, işletmenin nasıl işlediğine dair sorular ve araştırmalar yapar. Sonunda, bu tür örneklerin sonucu, tanınabilir kanıt, genellikle işle ilgili belirli bir durumun ne zaman meydana geleceğini tahmin etme kapasitesidir ve bundan sonra, robotlaştırılmış bir tasarımda ihtiyaçlara göre değişiklik yapma kapasitesidir . Büyük veri yönetimi, kesin sorunları çözüyor.

Muazzam Veri, kredi şansı, vitrin şansı, operasyonel tehlike, tutarlılık tehlikesi ve kaynak yükümlülüğü şansı gibi şeyleri daha kolay incelemek için, ilişkilendirmelerin farklı bilgi türlerini bilgi kaynaklarının depoları üzerinde çapraz olarak birleştirmesini sağlar.

Büyük Veri Yönetimi, IoT Sorununu Çözmeyi Başardı.

Web, Büyük Verinin uygun şekilde çalışmasını gerektirir. İşletmenizin savurgan bir giyim markası olduğunu belirtin , sezgisel çevrimiçi dizinlerinizin müşterilere aradıkları şeyleri vermesi için, bilgiler önemli ölçüde biriktirilmelidir. Bu sorun anlaşıldı çünkü Büyük Veri yönetimi son hafızalarda herhangi bir zamandan daha zorlayıcı hale geldi .

Kuruluşlar Müşterilere Tam Olarak İstediklerini Verebilirler.

Kuruluşlar, müşterilerin neye ihtiyacı olduğunu anlamak için sürekli olarak özel bir çaba sarf etmeye ihtiyaç duydu. Sorun şu ki, müşteriyle çeşitli durumlarda tanıştıktan sonra olabilir. Web artık, kesinlikle dışarıdan gelenlere ihtiyaç duydukları şeyi veren sezgisel listeler sunabilecekti.

Dahası, her şey, belirli müşteri bölümlerinden veri toplamanın doğrudan bir sonucudur . Belirli müşterilerle ilgili küçük bölümler müşterilerin ilgisini çekebilir ve onlarla alışveriş yapmayı seçme olasılıklarını artırabilir. Bir mağazaya girerken hayal edin çünkü ajan ihtiyacınız olanı anlıyor. Yararlı bir varlık.

Sosyal Sigorta Daha Güvenli Hale Geldi.

Rutin olarak sağlık kliniğine sonsuz koşullarla gitmesi gereken kişiler, ayrıca web ve Büyük Veri Yönetimi’nden de kazanç sağlıyor. Sosyal sigorta, dünyanın birçok yerinde hem daha güvenli hem de daha ucuz hale geliyor . Uzmanlarla / tıbbi kliniklerle sürekli ilişkilendirilen sensörler , korumanız için parlayacak .

Hastadan toplanan bilgiler belirli bir düzeyin altına düşerse, mesajlar bir kriz bakımı gerektirecektir. Tıbbi hizmetler uzmanları, daha iyi düzenlemeler iletmek için hastalardan gelen bilgileri ayrı ayrı inceleyebilir. Doğru bilgiye sahip olmak, sonunda uzmanların klinik ziyaret sayısını ve aksiliklerin miktarını azaltmasını kolaylaştıracaktır.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.