Video Oluşturma ile Pazar Liderliği Yolunuzu Açın

07.11.2020
43
Video Oluşturma ile Pazar Liderliği Yolunuzu Açın

Bir teknoloji şirketinin birincil hedeflerinden biri endüstri liderliğidir. Çok büyük miktarda finansman almadan ölçeklendirmek ve rakiplerinizi geride bırakmak zor olabilir. Video oluşturma ile pazar liderliğine giden yolda önünüze çıkmak çok yakında.

Son zamanlarda, Powtoon liderliğiyle bağlantı kurmayı başardım.

Powtoon videoları , pazarlama, iş sunumları, ürün lansmanları, dijital reklamlar ve yayın reklamları ile açıklayıcı ve eğitim videolarında kullanılmak üzere oluşturulmuştur. Powtoon, platformunda oluşturulan 70 milyon videoya ulaşmak üzere. 26 milyon kullanıcısı var ve Fortune 500 şirketlerinin yüzde 96’sı ürün ve hizmetlerini kullanıyor.

Genellikle, 20 milyondan fazla kullanıcısı olan şirketler, önde gelen risk sermayesi şirketlerinden önemli miktarda sermaye topladı ve 750.000 $ ‘ın altındaki küçük bir başlangıç ​​turu dışında, Powtoon şimdiye kadar önyükleme yaptı. Şirket, insanların sevdiği çekici bir ürün yaratmaya karar verdi ve işlerini müşterilerinin desteğiyle kurdular.

Powtoon CEO’su / Kurucusu Ilya Spitalnik’ten biraz içgörü alma şansım oldu.

İşini nasıl kurduğu hakkında birkaç soru sordum, önyükleme yaparken müşterilerle konuşma süreci, birçok konuda düşüncelerinin ne olduğu ve tüm bunların nereye gittiğini gördüğü?

Yanıt Ilya Spitalnik :

Powtoon, geliştirdiğim “Hızlı Doğrulama” adlı kesin bir metodolojiyi izledi. İnsanların istediği gerçek bir şeyin olduğunu kanıtlayamadan bir ton para toplamak istemedik. Belirli varsayımlar yaparak başladık ve sonra ne olduğunu görmek için izledik.

Örneğin: Bu ürünü gerçekten isteyen var mı? Evet, ürünümüz için bir talep olduğunu gördük. Daha sonra, gerçekten temel bir ürün yapıp yapamayacağımızı, doğrulayabileceğimizi ve insanların bu çözüm için ödeme yapıp yapmayacağını test etmemiz gerekiyordu. Bu eylemlerin her biri muazzam miktarda zaman, nakit ve ekip çalışması gerektirir.

Bizim için yürütebilecek bir ekip kurabilir miyiz? Gerçek gelir elde etmeye başladıktan sonra kendimizi iyi niyetli bir girişim olarak düşünmeye başladık. Bu nedenle, gerçek bir işletme olma aşamalarında hızla doğrulamaya devam etmek için biraz başlangıç ​​parası (yukarıda bahsedildi) aldık.

İlk büyük para günümüzü başlattıktan ve gerçekleştirdikten sonra, “Bak, bu ciddi bir iş olabilir ve acil bir durumda depoda oksijen olduğundan emin olmalıyız” dedik. O günden beri, dünya çapında 25 milyondan fazla kullanıcısı ve 100’den fazla çalışanı olan önemli bir iş haline geldik.

Şu anda sağlam bir ürün / pazar uyumuna ve kuruluşa derinlemesine nüfuz ettiğimiz aşamadayız . Powtoon, her türlü iş iletişimi için başvurulacak çözüm haline geliyor – çünkü günümüzde işletmelerde; görmezden gelinmeyi göze alamazsınız.

Y kuşağı şu anda ABD işgücünün yüzde 35’inden fazlasını oluşturuyor . Videonun temel bir iş aracı haline gelmesinin arkasındaki itici güç olabilirler – belki e-postadan çok daha fazlası. Kolayca oluşturulabilen ve tüketilebilir içeriğe yönelik bu artan talebi karşılamak için – büyümemizi ve her zamankinden daha hızlı ölçeklendiriyoruz.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Bir Cevap Yazın