Hakkımızda

Biz Kimiz ?

techkandil.com olarak kendi içerisinde profesyonel olarak ekibi kuran ve kurmaya’da devam eden ,Kar elde etmek için kullanıcı yanıltmayacak içerikler üretmeyi hedefleyen web master topluluk ekibiyiz.

Amacımız Ne ?

Kullanıcılara aradığını ve bulmak istediği konuları , içerikleri direk olarak sunmak isteyen ayrıca kullanıcın gözünde iyi bir ekip ve iyi bir web site olduğunu kanıtlamaya çalışan web master topluluğu.

Hedeflerimiz ?

techkandil.com olarak dijital ve sosyal platforma orjinal ve profesyonel olarak kitle edinmeyi kendine hedef koymuş, olabildiğince geniş kitle edinmek isteyen ve elde edilen geliri tekrardan kullanıcı odaklı olarak yatırım yapmak isteyen web master topluluğu.

Neden Üretiyoruz ?

Devasa anlamda büyük olan bu sonsuz internet dünyasında sayısız derecede içerik sayısız derecede kategori ve fazlasıyla bulunan web sitelerinde , yeri geldikçe çöp diye tabir edilen , yeri geldiğince kullanıcıyı yanıltmak için yalan haber veya kullanıcıyı şaşırmak için yapılan içeriklerden bir zamanlar bıkmış olan biz web master lar bunların son bulmasını amaçlayıp. Baştan sona kar amaçlamadan kullanıcılara istediklerini sunmak için üretiyoruz vede üretmeye devam edeceğiz .

Yaşadığımız Zorluklar.

Bu konuya değinmeden geçmek istemiyor, sebebi ise şöyle ki . Birçok haber siteleri , blog ve kişisel hesaplar vede daha niceleri . Yapmak için günlerce sarf ettiğimiz emeği harcadığımız onlarca saati ve nice emeklerimiz sonunda ortaya çıkarttığımız içerikler copy – paste yapar kendi web sayfalarına eklediklerin den dolayı emeklerimiz çöp olduğu gibi sitemizi ziyaret etmek isteyen kullanıcıları da kendi web sayfalarına çekerek onca emeği hiçe sayılmasına sebep olmaları yaşadığımız onca zorluklar sırasında en başında geliyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Sizler için sonsuz kaynaktan içerikler üretiyor. Şöyle’ki sitemizde sadece içeriğe , konuya , sadece ve sadece paragrafa yönelik içerikler üretilmiyor. Her gün gelen güncelleme ve yenilikler le birlikte kullanıcı memnuniyetini ön planda tutuyoruz, Okumanız için sadece konu değil aklınızdaki çözülmemiş sorunları dinlemek ve bulamadığınız sorunların cevabını bulabilmeniz için sizlere web sitemiz de yer veriyoruz . Web sitemizde sadece form olarak konu açmakla yetinmeyip Dilediğiniz zaman web sitemize kayıt olup içerik üretebilirsiniz . Bize ulaş bölümünden dilediğiniz her türlü konuda yardım isteyebilir veya istediğiniz her türlü konuda istekte , talepte bulunabilirsiniz.